Máte otázky? Volajte 035/642 10 86

Kanálová Jednotka FDXM-F

Nachádzate sa tu

Modely: FDXM25F9, FDXM35F9, FDXM50F9, FDXM60F9,
Chladiaci výkon: 2,4-6,0 kW  Vykurovací výkon: 3,2-7 kW

Charakteristika: 

FDXM**F9 kanálová vnútorná jednotka

jedinečne malá a jedinečne tenká - účinná, komfortná a úplne neviditeľná
energetická účinnosť chladenia A až A+
ekologické chladivo R32 alebo chladivo R-410A
vymeniteľný vzduchový filter (čistiteľný, odolný voči plesniam)
vlastnosti: týždenný časovač (s káblovým diaľkovým ovládaním), 24h časovač (s infra-červeným diaľkovým ovládaním), možnosť online ovládania, prevádzka až do -15 °C
voliteľné príslušenstvo: káblové alebo infra-červené diaľkové ovládanie, samočistiaci filter
extrémne tichá prevádzka - hlučnosť modelov v rozmedzí 27 - 38 dB
možnosť zapojenia do multisplitu

Týždenný časovač

Týždenný časovač - pre každý deň týždňa je možné podľa životného štýlu rodiny uložiť až 4 nastavenia časovača. Jednotku môžete flexibilne zapnúť alebo vypnúť a okrem toho sa dá nastaviť pre každý spínací čas požadovaná teplota v miestnosti.

Možnosť Online WiFi ovládania

Jednotky s možnosťou On-line ovládania je možné ovládať z ktoréhokoľvek miesta a v ľubovoľnom čase a to jednoducho z vášho smartfónu alebo z tabletu. Toto ovládanie vyžaduje kúpu zvláštneho príslušenstva a dostupná musí byť aj lokálna sieť na pripojenie jednotky. Naviac pre jednoduchú a ľahko ovládateľnú reguláciu priamo z vášho mobilu má väčšina jednotiek dostupné príslušenstvo pre pripojenie do domácej sofistikovanej siete alebo centrálneho riadenia budovy použitím protokolov Modbus alebo KNX prípadne napojenie na Daikin centrálny ovládač. Pripojenie cez BACNet alebo LON je cez Daikin DIII-Net tiež možné

Multi-Split aplikácie

Táto vnútorná jednotka môže byť pripojená k Multi Split vonkajšej jednotke, ktorá umožňuje klimatizovanie niekoľkých nezávislých miestností pomocou jednej vonkajšej jednotky, čo prináša jednoduchšiu montáž a vyžaduje vonku menej miesta. Na Multi Split vonkajšie jednotky je možné pripojiť od 2 do 5 vnútorných jednotiek a na Super-Multi-Plus systém až do 9 vnútorných jednotiek.

Samočistiaci panel

Automatické čistenie filtra zabezpečuje aby sa neakumuloval prach na prachovom filtri, čím sa zabezpečí vysoko účinná a komfortná prevádzka počas celej životnosti jednotky, pretože nie je dobré ak je prietok vzduchu blokovaný znečistenýmfiltrom. Naviac je vyčistenie filtra neporovnateľne jednoduchšie ako u jednotiek bez automatického čistenia filtra kde je potrebné filter vybrať a dostatočne vyčistiť.

Extra-široký prevádzkový rozsah

Niektoré technické aplikácie vyžadujú chladenie aj pri nízkych vonkajších teplotách jednotky označené touto ikonou môžu pracovať v režime chladenia pri vonkajšej teplote až do -20 °C.

 

Cenová ponuka

Nechajte si vypracovať ponuku presne na mieru podľa Vaších predstáv a my Vám ju zašleme a Váš e-mail

Mám záujem o ponuku