Máte otázky? Volajte 035/642 10 86

O nás

Nachádzate sa tu

Naša firma Vám ponúka ucelený rad klimatizácií, vzduchotechniky, tepelných čerpadiel , chladiacich boxov vrátane profesionálnej inštalácie a následného záručného a pozáručného servisu. Ak potrebujete poradiť s výberom klimatizácie alebo Vami vybraného tovaru, vyplňte, prosím, kontaktný formulár a naši pracovníci Vám poradia. 
 
Ponúkame Vám komplexné zabezpečenie dodávky klimatizačnej technológie - od návrhu zariadenia a potrebného výkonu, cez dodanie a odbornú montáž, až po záručný a pozáručný servis. Montáž a servis je zabezpečený kvalifikovanými pracovníkmi. Predaj a dodanie klimatizácií zabezpečujeme v rámci celého Slovenska. 
 
Ako si vybrať správnu klimatizáciu?
 
V súčasnosti je na trhu množstvo výrobcov a predajcov ponúkajúcich rôzne klimatizácie,  rôznych výkonových parametrov, prevedení a dizajnov. Preto najprv je potrebné stanovenie chladiaceho alebo vykurovacieho výkonu. Následne výber najvhodnejšieho typu vnútornej jednotky. Treba dbať na energetickú účinnosť EER (pri chladení) , COP (pri kúrení), hlučnosť, filtráciu, funkcie čerpadla. Na koniec sa rozhodnúť či potrebujete klimatizáciu s tepelným čerpadlom. Ak si nebudete vedieť odpovedať na dané otázky neváhajte nás kontaktovať.

Cenová ponuka

Nechajte si vypracovať ponuku presne na mieru podľa Vaších predstáv a my Vám ju zašleme a Váš e-mail

Mám záujem o ponuku