Máte otázky? Volajte 035/642 10 86

DAIKIN EMURA

Nachádzate sa tu

Modely: FTXJ**MW, FTXJ**MS
Chladiaci výkon: 2,3-4,8 kW   Vykurovací výkon: 2,5-5,8 kW

Charakteristika: 

FTXJ20MW, FTXJ20MS

FTXJ25MW, FTXJ25MS

FTXJ35MW, FTXJ35MS

FTXJ50MW, FTXJ50MS

 

Klimatizácia DAIKIN Emura II 

Výhody
online ovládanie
ideálny komfort
elegantná povrchová úprava
prehlad o spotrebe
čerstvý a zdraví vzduch
nízka hlučnosť
Flash Streamer
týždenný časovač
energetická trieda A+++
2 komorový rotačný kompresor
Titánium-apatitový fotokatalytický filter
3D prúdenie vzduchu
Inteligentné oko
DAIKIN EMURA II R32
Klimatizácia Daikin Eumra je moderná klimatizácia pre optimálnu vnútornú klímu. Výberom tejto klimatizácie určite nespravíte chybu. Má výnimočný a moderný dizajn v bielom a v striebornom prevedení,
ktoré splynie so stenou a nenarušuje interiér.
Pre ideálnu distribúciu vzduchu je možné nastaviť polohu klapiek horizontálne a vertikálne, a to s pomocou diaľkového ovádača. Medzi jej hlavné funkcie patrí chladenie, kúrenie a odvlhčovanie.
Samozrejmosťou je infračervené diaľkové ovládanie a veľmi tichý režim prevádzky klimatizácie.
Výhody klimatizácie:
Týždenný časovač
Časovač umožňuje nastaviť zapnutie a vypnutie klimatizácie v prednastavenom čase. Dajú sa nastaviť viacere dni v týždni kedy sa jednotka zapne a čas, kedy sa vypne.
Online ovládač
Klimatizáciu je možné ovládať v ľubovoľnom čase a z ktoréhokoľvek miesta prostredníctvom vášho smartphonu alebo tabletu.
Inteligenté oko
Inteligentné oko je zariadenie pre zníženie spotreby energie, pretože sníma, kedy osoby už opustili miestnosť, ale nechali klimatizáciu zapnutú. Ak sa do miestnosti nikto nevráti do 20 minút,
klimatizácia sa automaticky prejde do úsporného režimu so zníženým výkonom ale pritom stále udržuje komfortu v danom miestnosti. Jednotky ktoré sú vybavené viaczónovým Inteligentným okom
zabezpečia možnosť presmerovania výfuku chladného vzduchu z klimatizácie mimo zónu osôb. Predchádza sa tým zníženiu komfortu, ktorý môže byť spôsobený priamym fúkaním studeného vzduchu na osoby.
Titan apatit fotokatalický filter
Filter dokonale odstraňuje mikroskopické častice zo vzduchu. Rozkladá pachy, pomáha predchádzať šíreniu a rozmnožovaniu baktérií a vírusov, a zaisťuje stály prívod čistého vzduchu.
Flash Streamer
Technológiou Daikin Flash Streamer poskytuje 3-krát čistejší, zdravší a čerstvejší vzduch. Využíva elektróny na spustenie chemických reakcií a rozkladanie plesní a vírusov.
Tento proces znižuje astmatické a alergické symptómy vytváraním prostredia bez alergénov.
3D prúdenie vzduchu
Predstavuje kombináciu funkcie horizontálneho a vertikálneho otáčania tak, aby prúd horúceho alebo studeného vzduchu cirkuloval až do rohov veľkých priestorov.

Cenová ponuka

Nechajte si vypracovať ponuku presne na mieru podľa Vaších predstáv a my Vám ju zašleme a Váš e-mail

Mám záujem o ponuku