Máte otázky? Volajte 035/642 10 86

Midea Kazetová Multi split

Nachádzate sa tu

Midea Kazetová jdnotka
Midea Kazetová jdnotka

Modely: MCA3U-12FNXD0, MCA3U-18FNXD0, MCD-24FNXDO, MCD-48FNXDO, MCD-55FNXDO, 
Chladiaci výkon: od 3,5-15,8 kW   Vykurovací výkon: 3,6-18,2kW

Charakteristika: 

Split je samostatne iba jedna vnútorná jednotka. Pod MULTISPLIT klimatizačným zariadením rozumieme jednu vonkajšiu jednotku a dve alebo viac vnútorných jednotiek. Vnútorné klimatizačné jednotky môžu byť rozmiestnené v rôznych miestnostiach. K dispozícií sú nástenné, parapetné, kazetové, kanálové a podstropné jednotky. Všetky vnútorné jednotky sú samostatne ovládateľné. Je to vhodné riešenie do rodinných domov, bytov alebo aj kancelárií.

Kazetové klimatizačné jednotky, ktoré sa montujú pod strop, sa používajú najmä pre komerčné použitie, napr. obchody, reštaurácie, zasadacie miestnosti, kacelárske a komerčné priestory. Tieto klimatizácie sú obľúbeným zariadením luxusných domov a bytov. Klimatizačná jednotka má 4 výfukové lamely, ktoré zabezpečujú fúkanie do všetkých štyroch strán. 

Jedinečné vlastnosti:
Stropná kazeta je klimatizačná jednotka s príjemným vzhľadom a praktickou využiteľnosťou. Tento typ klimatizačnej jednotky sa často využíva v kancelárskych priestoroch, reštauráciách, hoteloch, zasadacích miestnostiach a podobne. Kazetové a kanálové klimatizačné zariadenia od spoločnosti Midea sa vyznačujú s maximálnou spoľahlivosťou, príjemným dizajnom a kvalitným výkonom.

Priložené súbory: 
PrílohaVeľkosť
PDF icon midea_kazetove_monosplit.pdf2.45 MB

Cenová ponuka

Nechajte si vypracovať ponuku presne na mieru podľa Vaších predstáv a my Vám ju zašleme a Váš e-mail

Mám záujem o ponuku