Máte otázky? Volajte 035/642 10 86

Chladiace a mraziace boxy

Nachádzate sa tu

Chladiarenské technológie

K činnosti spoločnosti patrí aj projekcia, dodávka a montáž chladiarenských zariadení. Navrhujeme a zabezpečujeme zariadenia v širokom výkonovom rozsahu od 0,7 kW až po niekoľko stoviek kW chladiaceho výkonu. Využitie technológií nachádza uplatnenie najmä v oblasti skladov potravín a iných tovarov podliehajúcich skaze vplyvom tepla.

Bežné aplikácie :

  • chladiarenské a mraziarenské boxy
  • chladenie priestorov spracovania potravín a výrobných priestorov
  • chladenie vody a iných médií

Súčasťou dodávky a montáže chladiacich zariadení je :

  • kontakt so zákazníkom, prehliadka objektu a získanie vstupných údajov
  • návrh technológie a spracovanie cenovej ponuky
  • promptná a odborná montáž zariadenia
  • záručná a pozáručná údržba

Pri návrhoch dbáme na presnosť z hľadiska dimenzovania potrebného chladiaceho výkonu, optimalizácie podľa druhu skladového tovaru. Agregáty chladiarenských technológií používajú kompresory špičkových výrobcov: Copeland, Danfoss, Maneurop, Electrolux a Bitzer. Výparníky, kondenzátory a ostatné komponenty okruhov ako ventily guľové, expanzné, magnetické, filtre a medené potrubia pochádzajú taktiež od renomovaných svetových výrobcov. Trendom v súčasnosti je používanie združených
a paralelných kompresorových jednotiek v aplikáciách s potrebou chladiť viac priestorov súčasne alebo pre chladiace výkony v rádoch 100 a viac kW. Výhodou ich použitia sú nižšie obstarávacie a prevádzkové náklady, nižšia spotreba elektrickej energie, menšie priestorové nároky a jednoduchá možnosť využitia odpadového tepla ( napr. na ohrev TÚV ).

Cenová ponuka

Nechajte si vypracovať ponuku presne na mieru podľa Vaších predstáv a my Vám ju zašleme a Váš e-mail

Mám záujem o ponuku